Навіщо Наливайченко виступив з викриттями на адресу Порошенка

10 коментувати
Наливайченко, який, цілком можливо, став об'єктом вигаданого сюжету, сам не відмовився від використання такого ж прийому стосовно президента

Не можна кидатися камінням, якщо живеш у скляному будинку. На жаль, про це чомусь забувають українські політики. Сьогоднішня заява екс-голови СБУ - черговий тому доказ.

Отже, Валентин Наливайченко виступив з викриттями 27 серпня - через два з половиною місяці після відставки, мабуть, вже відпочивши від праці. Нагадаю, що Рада проголосувала за відставку голови СБУ ще 18 червня.

Викриття, про які він заявив сьогодні, стосуються подій останніх кількох років. Відповідно, виникають підозри, що, працюючи на своєму високому посту Валентин Наливайченко вже знав цю інформацію, але при цьому мовчав. Хоча кожна принципова людина повинна була вийти на прес-конференцію ще тоді.

Чому ж заява прозвучала через 2,5 місяці після відставки? Можливо, виною тому місцеві вибори і величезне бажання помститися президентові, ще трохи відщипнувши від його рейтингу за рахунок нового придуманого скандалу?

На перший погляд, документи, які надали публіці, спрацювали б тільки у відомому анекдоті, де «джентльменам вірять на слово». Справа в тому, що на них не видно ні штампу, ні печатки, ні підпису.

Боротися з корупцією у парламенті потрібно, от тільки щиро

Вкрай непереконлива і комічна сама фабула скандалу, де президента звинувачують у тому, що він, нібито, літав у службових справах, використовуючи приватне фінансування. Тобто не використовував державні гроші для відпочинку, а, навпаки, заощадив їх.

У зв'язку з цим згадався інший скандал, можливо, також придуманий. Втім, спростування по ньому на очі не траплялося.

Після Нового року самого Валентина Наливайченка звинуватили в тому, що він нібито літав на приватному літачку в Рим, але не у справах служби, а для відпочинку в гарній компанії.

Дивно, що Наливайченко, який, цілком можливо, став об'єктом вигаданого сюжету, сам не відмовився від використання такого ж прийому.

Невже жага помсти настільки велика, а спокуса вщипнути президента настільки тішить самолюбство?

Чи причина в тому, що незабаром ми почуємо про чергову партію, серед лідерів якої з'явиться Валентин Наливайченко, який так вдало нагадав про себе за рахунок президента.

Втім, все сказане вище – моя особиста думка і припущення. Боротися з корупцією у парламенті потрібно, от тільки, як любив писати президент Ющенко, з яким теж працював Наливайченко, щиро.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.