Войцех пішов

2 коментувати
Висловлю своє ставлення до цієї справи

Ну от і сталась "сенсація": Войцех пішов. Зараз багато "експертів" ломають списи: Войцех крадій, Войцех – жертва мафіі. На цей раз не бурштинової...

Висловлю своє ставлення до цієї справи. Перше: остогидли оцінки "експертів", які знають суть проблеми виключно в якості пасажирів. Так само, як осточортіли "експерти" з медіації, які плутають її з медитацією. Так само, як "військові експерти", які пішли з арміі ще в 2006 році, прослуживши все життя на посадах, пов'язаних з тиловим забезпеченням військ. І зараз такі "воєнні стратеги" повчають МЗС діалогам з ЄС, повчають уряд політиці з НАТО, повчають президента відносинам с Трампом.

Панове "експерти", що вішають зараз всіх собак на Войцеха. А вам відомі засадничі принципи управління цією компанію? Вам знайомі такі слова, як "статут", "повноваження", "правління", "наглядова рада"? То якого біса ви вішаєте всіх собак на чужинця, в якого не було ні повноважень, ні команди?

Я не чую від "експертів" прізвищ легенд УЗ – двох братів, один з яких "править" в УЗ, інший – править Комітетом транспорту в ВРУ.  Я не чую від експертів прізвищ тих людей, які роками користуються спеціальними тарифами для перевезення вантажів. Я не чую прізвища тих людей, які роками використовують рухомий склад УЗ по всьому світу майже безкоштовно. Нічого цього я не чую від "експертів", які твердять – у всьому винен Бальчун.

У чому ж винен Войцех?

УЗ не дарма називають "держава в державі". І в цій "державі" переплетені інтереси різних груп. Груп дуже-дуже впливових і дуже-дуже заможних. Для того, щоб щось змінювати в цьому спруті, реально можно діяти двома шляхами. Шлях перший: складати союз з однією групою впливу, намагаючись знищити іншу групу. Шлях другий: воювати одному проти всіх. Для цього треба мати реально "залізні яйця" і проводити публічну політику.

Людина, яка обере другий шлях, має розуміти: вона реально ризикує життям, позбавляючи ділків міл'ярдних статків.

Войцех Бальчун не захотів іти першим шляхом. Але, на жаль, він не виявився готовим піти другим шляхом. Після цього, деякі люди зроблять висновок: Бальчуна зняла мафія, бо він заважав красти.

Мені, як оптимісту, більше подобаєтся інша версія: Бальчун пішов, аби на його місце прийшла людина "з залізними яйцями".

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового времени


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     
Георгій Тука
Георгій Тука

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, екс-голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.