Вбивство в Дніпрі. Як можна було уникнути трагедії

6 коментувати

Потрібно підвищувати рівень підготовки наших поліцейських

Молоді люди, які виявили бажання та готовність змінювати життя суспільства і країни на краще, маючи віру в свої сили і в державу, передчасно і безглуздо, виконуючи службові обов'язки, пішли з життя. У загиблого хлопця залишилась дитина, у дівчини – двоє. Вбивство патрульних в Дніпрі – це, поза будь-якими сумнівами, трагедія.

Машину зупинили за порушення правил дорожнього руху. Патрульні внесли в планшет дані і побачили, що водій перебуває в розшуку. Зрозумівши, що його зараз будуть затримувати, чоловік пішов на крайні заходи.

Яким чином можна було запобігти трагедії? На мій погляд, потрібно підвищувати рівень підготовки наших поліцейських, зокрема, психологічний. Швидше за все, хлопці просто не були готові до такого розвитку подій. Стріляти в живу людину – це завжди дуже складно. Щоб зважитися на цей постріл, потрібно переступити через певний бар'єр.

Я належу до тієї категорії людей, яких обурюють епізоди відвертого хамства, що проявляються деякими нашими співгромадянами по відношенню до поліцейських. Найчастіше вони просто змушені терпіти публічні образи і приниження. Подібне зневажливе ставлення, на мою думку, треба жорстко карати усіма можливими способами – не до в'язниці садити, звичайно, але штраф виписувати точно. Таким чином ми сформуємо певну захищеність для поліцейських, а громадяни будуть усвідомлювати міру відповідальності за неналежну поведінку.

Стріляти в живу людину завжди дуже складно

Більше того, на рівні телеглядача – особистого досвіду не маю – мені подобається американська система роботи поліцейських. Зупинили – руки клади на кермо, будь-який зайвий рух – отримаєш свої дев'ять грам, і поліцейський матиме рацію.

На жаль, дійсність така, що на руках у людей знаходиться неймовірна кількість незареєстрованої зброї. Один зі способів хоча б часткового вирішення цієї проблеми – проведення місячників добровільної здачі незареєстрованої зброї за окрему винагороду. Особисто я виступаю за легалізацію носіння та зберігання короткоствольної зброї. Злочинці вже давним-давно озброєні, причому далеко не пістолетами, а нормальні громадяни нічим не можуть себе захистити.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.