Забуті герої забутої війни

1 коментувати
У цьому фронтовому лісі я не зустрів жодного нагородженого

Тридцять дев'ятий батальйон - це забуті герої на забутій війні.

Більше року воюють в Авдіївці. Причому, в тих місцях, де сепарів можна побачити частіше і ближче, ніж журналістів.

Пролітаючи на своєму джипі через ділянки, що прострілюються, відчайдушний волонтер Сергій "Фартовий" показує у вікно середній палець. "Вони нас бачать, сто відсотків!" - каже він. Не сумніваюся. У машині - дірки від куль.

Хлопці, до яких він мотається, довго тримали свої позиції в секреті. Коли сепари на них натрапили, то - як би м'якше сказати - отетеріли. Вони ніяк не припускали, що українські бійці нариють у них під носом цілий укріпрайон. А ще більше вони, гм, здивуються, дізнавшись, що, незважаючи на щовечірній шквальний вогонь з усіх калібрів, на позиціях "тридцатьдев’ятки" всього один поранений. Героїчний хлопець, я вам скажу. Не йшов з вогневої точки до кінця бою. А потім щосили жартував, коли його пробиту руку перев'язували товариші.

Вони більше року воюють в Авдіївці

Але в цьому фронтовому лісі я не зустрів жодного нагородженого. Жодного! Хоча, напевно, саме такими й повинні бути справжні українські герої: живі, здорові, що успішно просуваються вперед без втрат. І непитущі. Принаймні, на передку.

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.