Що зараз відбувається в Комінтерновому

4 коментувати
Росіяни і бойовики окопуються капітально, надовго. Селяни бояться повторення Широкиного

Наш крайній блокпост перед Комінтерновим. Зв'язалися з жителями села. Ось що вони розповідають.

Вчора людей випускали. Розпоряджалася всім жінка. Сьогодні ситуація змінилася, і командир інший. Людей не впускають і не випускають. Правда, поводяться коректно, не погрожують, не грубіянять. Кажуть, що ще два дні будуть блокувати в'їзд і виїзд. Потім, - обіцяють - ситуація зміниться.

З продуктами і водою погано. Дозволили ввезти в село тридцять буханців хліба. На питання, а хто зайняв село, росіяни чи ДНР, місцеві відповідають - і тих, і тих приблизно однаково.

Селяни просили цих ввічливих людей покинути село, мовляв, копайте свої окопи в полі. Але ввічливі кажуть: "Ми люди маленькі, у нас наказ". Спілкуються дуже дружелюбно. Окопуються капітально, надовго.

Селяни бояться повторення Широкиного.

Дуже важко було написати цей пост без емоцій і оціночних суджень.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.