Послухайте Черчілля. Чим загрожує миру Brexit

5 коментувати
І яке майбутнє для Європи оберуть британці на референдумі

Сьогодні доля Європи - на вагах випадку або провидіння. Ще кілька годин - і британці підуть на референдум. Питання: чи залишатися їм у об'єднаній Європі чи ні. В неофіційній назві референдуму, Brexit, ніби фатально запрограмовано його результат. "Br" це Британія. "Еxit" - вихід.

Можливо, консервативні мешканці Альбіону думають, Brexit - суто британська справа. Але Україна теж чекає на результат референдуму, як чекала голів у ворота Північної Ірландії. Не буде спільної Європи - нас віддадуть на поталу Азії.

І знову магія цифр і дат. Рівно сімдесят років тому британський політичний геній, Уїнстон Черчілль, немов передбачав цей день: "Було б страшною катастрофою, якби російське варварство придушило культуру і незалежність стародавніх держав Європи. Як це не важко зараз сказати, я думаю, що європейська сім'я народів може діяти одностайно під керівництвом Ради Європи. Я сподіваюся на створення Сполучених Штатів Європи".

Не буде спільної Європи - нас віддадуть на поталу Азії

А я сподіваюся, що британці, нарешті, послухаються Черчілля. Ну, або хоча б Джеремі Кларксона з "Top Gear": "В першу чергу я європеєць, і тільки в другу - англієць. Я чекаю не дочекаюся Сполучених Штатів Європи з однією валютою, однією армією і, чорт забирай, з одним типом штепсельної вилки!"

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.