Нова загроза. До України рухається військова техніка РФ

17 коментувати
Українські військові готові до будь-якого розвитку подій

У Росії цього тижня небувалий рух військової техніки. Московська область, Костромська, Самара, Волгоград. Навіть з Новосибірська літаками військових перекидають в європейську частину РФ. Кажуть, навчання «Захід-2017». Вони розпочнуться 14 вересня на шести полігонах Білорусі. Але військова техніка чомусь рухається зовсім в іншу сторону. У бік України. Воронезька область, Краснодар і Крим.

Ступінь загрози подальшого вторгнення російських військ як і раніше залишається високим. Те, що переміщення військової техніки планувалося безпосередньо поблизу українського кордону, це однозначно. Чому? Тут варіантів декілька. Це може бути демонстрація сили, як минулого року, але в більших масштабах. Або ж підготовка до нового етапу агресії проти України.

Зараз нічого не можна виключати. Не варто забувати  наступного року в Росії пройдуть президентські вибори. Путіну необхідні хоч якісь перемоги, нехай навіть невеликі.

Путіну необхідні хоч якісь перемоги, нехай навіть невеликі

Справжню мету такого масштабного переміщення російської військової техніки поблизу українських кордонів знає тільки одна людина. Думаю, що навіть солдати, які беруть участь в цій провокації, поняття не мають про плани Путіна. І тільки від нього залежить, вирушать ці ешелони в Україну, залишаться на своїх рубежах або ж повернутися до місць постійної дислокації.

Втім, ми відстежуємо ситуацію. І можу сказати, що українські військові знають про загрозу і повністю готові до будь-якого сценарію розвитку подій.

Що ж стосується майбутніх російських військових навчань в Білорусі, можу сказати одне: ці навчання будуть проходити біля українського кордону, вони носять наступальний характер, так як на білоруській території сформоване наступальне угруповання військ.

І щоб там не говорили політики, але загроза вторгнення російської армії зараз дійсно є.

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.