Нова фаза війни

6 коментувати
Ті, хто стріляв по Мар'їнці, по шахті Трудовській та інших позиціях під Донецьком, хочуть, щоб весь цей донбаський жах продовжувався

"Війна не закінчилася, вона просто перейшла в іншу фазу", - говорить комроти Володя Контаренко, відкидаючи голою рукою нерозірваний ВОГ, що прилетів з тієї сторони.


Фото: Андрей Цаплиенко via Facebook

Фото: Андрій Цаплієнко via Facebook


А в крайньому "нашому" будинку, на передовій в Мар'їнці, лейтенант виявив ще один подарунок - неспрацьований боєприпас, випущений бойовиками з РПГ-7. Таке враження, що до бойовиків так і не дійшов меседж їх ватажків про те, що, мовляв, війна закінчилася.

І ті хлопці, які, штурмуючи в першу ніч жовтня опорники 20-го батальйону, залишилися в некошеній траві, видно, не знали про Мінськ-2. Тепер вже не дізнаються.

Стріляли по Мар'їнці, по шахті Трудовській та інших позиціях під Донецьком. Стріляли, щоб спровокувати наших солдатів на вогонь у відповідь. І, швидше за все, ті, хто стріляв, хочуть, щоб весь цей донбаський жах продовжувався. Тому що вони вже не зможуть жити мирним життям.

Але, втім, до миру ще далеко. Війна не закінчилася, вона просто змінилася.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.