Кримське ембарго. Українцям набридло терпіти

25 коментувати
Наша країна послала потужний сигнал усім, хто вважає, що гроші не пахнуть

Сталося! Перший пішов. З чотирнадцятого року існує міжнародне ембарго на захід суден у кримські порти. Але на це ембарго, як і на Мінські угоди, міжнародне співтовариство, як би це сказати м'якше? - "забивало". Причому "забивало" більше п'ятисот разів.

А тепер – увага. З півтисячі входів і виходів у порти окупованого Криму більше вісімдесяти здійснювали українські судна.

Але, схоже, що Україна показала зуби. Вперше. В гирлі Дунаю заарештовано судно "Sky moon". Господар - румун. Вантаж - сода. Кримська. Йшов з Севастополя в Джурджулешти – єдиний молдавський порт на Дунаї, який, до речі, Молдові подарувала Україна.

Як тільки корабель увійшов в Дунай, капітан розслабився. Та й чого напружуватися, якщо ембарго це всього лише літери на папірці. Але капітан не знав головного – що у цих "терплячих хохлів" "терпець урвався". Нарешті!

Маршрут корабля відстежили офіцери управління СБУ в Автономній Республіці Крим (є у нас, виявляється, і таке, дислоковане в Херсоні), а рішення брати порушника прийняли українські прикордонники.

В гирлі Дунаю заарештовано судно "Sky moon". Господар - румун. Вантаж - сода. Кримська. Йшов з Севастополя в Джурджулешти

Як тільки підрозділ морської охорони висадилися на борт "Sky moon", капітан, сирієць за національністю, тут же від страху забув англійську мову. Ну, нічого, в Україні, крім професійних погранців, є і професійні арабісти. Все документально доведено. І тепер у пароплава перспектива бути конфіскованим на користь держави Україна.

Насправді, це потужний сигнал усім, хто вважає, що гроші не пахнуть: ми більше не дозволимо "забивати" на національні інтереси. І окреме дякую офіцерам наших силових структур. Ось що значить командна робота!

Текст опубліковано з дозволу автора.

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.