Де брати мужність, драйв і мрію?

0 коментувати
Хочу трохи поговорити про мрії

Dreams – мрії... Настав такий невизначений час, який передбачає очікування кінця, Апокаліпсису, того, що скрізь навколо одні вороги, грошей немає і так далі. І як же у всьому цьому бути?

Я собі ставлю запитання: де брати мужність, драйв і мрію? Звідки вона береться, мрія? Так у нас народилася тема – "Ковчег": коли начебто немає перспективи – втеча на Ковчег або вибудовування Ковчега, на якому ти можеш зберегти себе і, можливо, знайти в собі ті якості, про які ти раніше навіть не підозрював. І тоді мрія. Або безумство? Утопія? Чи є відповіді? Де брати цю мужність? Я зараз, радше, ставлю питання. У мене немає відповідей. І якби я знав відповіді, тоді пора вмирати.

Питання: ти живеш, кожен день, кожна секунда тобі як подарунок, але ми втрачаємо цей дар – приймати життя у всій його красі. Ми або живемо, рефлексуючи вчорашнє. Тобто дожовуючи позавчорашні або минулорічні котлети. Або, як Манілов, вибудовуємо відчуття, що ось, ми...

Це навіть не мрія, це мрійливість якась. А мрія, яка сьогодні? Секунда творчості, коли в тебе прокидається цей божественний дар, коли в тобі прокидається творець, напевно, і є мрія.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.