Тріумф жлобства

16 травня, 19:21
6572
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Верховна Рада відстрочила введення штрафу для євробляхерів ще на три місяці

У цей момент лохами себе відчули не тільки чесні автовласники, які купили машини відповідно до закону і оплатили всі податки, але навіть ті євробляхери, які встигли провести розмитнення за пільговим тарифом, витрачаючи для цього свій час і гроші. Без лоха і життя погане.

Депутати в черговий раз продемонстрували негативний стимул для суспільства. Якщо ти живеш за законом, ти дурень. Ти завжди програєш. Порушуй правила і качай права – і ти в дамках.

І можна було зрозуміти депутатів, коли по дорогах їздили сотні тисяч євробляхерів. Це вже була проблема. І так, її якось потрібно було вирішувати. Штрафувати таку кількість машин, як виявилося, у держави Україна немає інституційних сил. Слабка держава. І йде на поводу. Спочатку це були вкладники банку Михайлівський, потім ось євробляхери. Але зараз-то левова частка машин вже розмитнена. А решта пішли на запчастини. На дорогах просто вже не видно євробляхерів. Від слова зовсім. Але депутати все одно йдуть їм назустріч. Назустріч агресивному жлобству.

Чесний платник податків в черговий раз може відчути себе лохом

Це тріумф жлобства. А можливо тріумф якихось схем. Бо не секрет, що розмитненням займаються як старі машини, так і нові, які тільки завозяться. І теж за пільговим тарифом. Що ж, тепер за 3 місяці можна завезти ще багато автомобілів. А податки – то пусте. Адже все одно це не гроші депутатів, а гроші суспільства. Плювати. З них не убуде. А на медицину можна і не назбирати, наприклад. Кому воно треба.

У будь-якому випадку, чесний платник податків в черговий раз може відчути себе лохом. На якого плювати. І потім не дивуйтеся, коли будуть плодитися нові схеми. Адже парламент щойно дав їм добро. В черговий раз. Стимулюючи схеми замість поведінки в межах закону. І потім не дивуйтеся, що в країні немає верховенства права. Не дивуйтеся рішенням окружного адміністративного суду. Не дивуйтеся, що ніхто не дотримується правил на дорогах. Це парламент сказав їм, що так можна. Такими ось рішеннями.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу   Мнения Нового Времени

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Події

Вчора, 13:34

img
Кинули під мостом Метро і сказали — ти в Німеччині: історії біженців в Україні
Події

Вчора, 08:02

img
Ми на правильному шляху. Як пройшов Марш рівності у Києві - репортаж
Культура

Вчора, 17:50

img
Золота пальмова гілка Канн. Вийшов офіційний український трейлер трагікомічного трилера Паразити