Шок і "трєпєт", або Шокін і "трьоп"

59 коментувати
Якщо постановники шоу з Шокіним і Мосійчуком у головних ролях думають, що зірвали оплески - мені здається, вони дуже помиляються

Чим ліпше сьогоднішнє шоу з Мосійчуком і Шокіним у головних ролях - театру абсурду з Пшонкою і бютівцями, яких намагалися позбавити недоторканості, зразка епохи Януковича? Крім того, звичайно, що Шокін з драматичним обличчям дограв свою партію до кінця?

Чим ліпше виключене табло при голосуванні за спецзакони по Донбасу 16 вересня 2014-го - законів 16 січня 2014-го?

Чим ліпше викручування рук в АП і профілактичні бесіди Банкової з депутатами перед кожним ключовим голосуванням - голосування за помахом руки Чечетова? Або чужими картками? Або за скороченою процедурою і у запарі, коли голосують без змоги чи то прочитати, за що голосують, чи то заперечити?

Чим ліпше мовчання Януковича, який не вважав, що він повинен пояснювати плебсу свої державницькі рішення (допоки говорити з народом не стало надто пізно) - гіперкомунікабельності і мегамедійності Порошенко, який вважає, що якщо твердо наполягати на своєму і транслювати це по всіх каналах, то можна не слухати?

Я тихенько шепочу "зрада" і хочу запитати: мені одній здається, що ігрища людей, яких я (в тому числі) привела до влади, все більше схожі на ігрища людей, яких я (у тому числі) з неї попросила?

Коли президента весь час запитують: "Коли ж ви посадите трьох своїх друзів" - саджати Мосійчука - це жалюгідна подоба лівої руки, вибачте. Тим більше з ранку ми навіть запропонували варіанти.

Я сприймаю це сьогоднішнє шоу як прямий доказ того, що Банкова зовсім перестала відчувати настрої суспільства. Загралася. Там думають, що 46 млн телеглядачів зарахують затримання Мосійчука за акт боротьби з корупцією? Що більшість з них не розуміє, що Мосійчук - кишеньковий злодій у порівнянні з трьома друзями, яких хтось обіцяв посадити? Там дуже погано думають про 46 мільйонів.

Сьогодні я як раз розбирала один кейс про те, що український Антимонопольний комітет диктує, що писати на продуктових упаковках, виходячи з припущення, що український споживач - дебіл. Тоді як в США він виходить з того, що споживач - більш розумний і інформований, ніж можна припустити.

Мені здається там на Банковій теж виходять із припущення, що більша частина людей перед телеекранами нічого не розуміє з того, що відбувається, і сприймає за чистоган, все що їй вкладають в мозок.

І якщо там так думають, то це буде фатальною помилкою. Тому що Янукович теж так думав.

Щоб зрозуміти, що люди розумніші, ніж вам здається, досить вийти з АП і поговорити не з журналістами в ящику. А з охоронцем, продавщицею або водієм таксі.

Я - говорила. Вони передавали вам привіт.

 

    


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.