Як я зробила те, що 99% чоловіків слабо

13 коментувати
Тепер я бачила планету Земля через лобове скло позашляховика з висоти барханів в намібійській пустелі, в якій немає доріг і яку потрібно перетнути, не застрягши в мертвих пісках

Тепер я бачила все. Тепер я бачила планету Земля через запорошене лобове скло позашляховика з висоти барханів в намібійській пустелі, в якій немає доріг і яку потрібно перетнути, не застрягши в цих мертвих пісках. Чи було мені страшно? Не пам'ятаю.

Видавила зчеплення, газ, видавила з себе "жінку за кермом", видавила крізь зуби "твою мать", і по прямовисній (ну майже) стіні піску заввишки кілька десятків метрів (я до смерті боюся висоти, але тут це нікого не хвилює), на очах у півсотні досвідчених водіїв-мужиків, я, в тверезому розумі, здоровій пам'яті і не залишивши заповіту, направляю мою (тимчасово мою) темно-вишневу Тойоту Hilux з гребеня бархану вниз.

Через N барханів і після першого благополучного відкопування машини, яка таки сіла в піску мені стало трохи менш страшно. Трохи.

Замість дороги - камені, камені, камені. Місцями доводиться їхати по самому краю прірви

Після того, що чекало на мене завтра, пустеля здалася мені дитячою забавкою.

Завтра на мене чекали скелі. Тепер я бачила все. Бачила долину з вершини гірського хребта, через який треба було перевалити на цьому величезному пікапі - не вузьким гірським серпантином, а тим, що тут, у горах Намібії, називають дорогами. Я називаю це "тут дороги немає!".

Замість дороги - камені, камені, камені, камені, камені. З вигляду - не дорога, а кам'янисте русло висохлої річки. Місцями доводиться їхати по самому краю прірви. Ми і машина випробовували один одного на міцність. Якимось інженерно-технічним дивом, величезна і важка, вона чіплялася за цю умовну стежку, за кам'янисті виступи крутих схилів гори, чіпко трималася за планету Земля там, де змішаний із пилом гравій перетворював дорогу на слизьку ковзанку, і всупереч законам фізики впевнено дерлася вгору, потім вниз, вгору, потім вниз - повільно і наполегливо, кілька годин поспіль. Чи було мені страшно направляти цю махину в саме пекло? Не пам'ятаю. Видавила зчеплення, газ, включила повний привід, видавила з себе "твою мать" і... головне - не поспішати. Не поспішати і думати: мужики проїхали - значить, проїду і я.

Дівчата, які скаржаться мені, що їм не дано навчитися водити автомобіль - я присвячую цей пост вам (а також чоловікам, які вважають, що жінка за кермом - це мавпа з гранатою). Колись я теж абсолютно щиро думала  і була переконана, що мені не дано водити автомобіль.

Сама собі я довела, що не мавпа, тієї зими, коли, пам'ятаєте? - Київ за пару годин встав намертво в березні, після аномального снігопаду, і водії залишали машини прямо там, де їх заблокувала погода. Вируливши тієї ночі з колапсу по зустрічній паралізованого проспекту Перемоги, з давно дохлою мобілкою і навіть одним підібраним на трасі і врятованим від обмороження пасажиром, я подумала, що в принципі мені дано.

Тепер, після того, як я перетнула на величезному пікапі (на механіці, між іншим) пустелю та гори, де доріг просто немає, я думаю, що більшості чоловіків не дано зробити того, що я змогла.

P. S. Тепер я бачила все, тепер я знаю, що тих, хто подолав свій страх і перешкоди, створені природою, природа винагороджує прекрасним. Чорт знає де в горах Африки, як картинку з кіно, я бачила дивну синю пташку, що співає на світанку на тлі гірських хребтів. Вона, як і я, о п'ятій ранку зустрічала Сонце (так страшно було одній ночувати в бунгало в цій найпрекраснішій і дикій дупі світу, що я не могла ні заснути, ні дочекатися перших променів!). Це був світанок, прекрасніше за який немає нічого.

P. P. S. До речі, дівчата, всі ці 500 божевільних африканських км у мене був відмінний напарник з залізними нервами, і взагалі - найкрутіша і абсолютно чоловіча команда.

P. P. P. S. Так, це я написала I love Ukraine на курній попі "моєї" червоної Тойоти. Щоб на всіх континентах знали, на що здатні за кермом українські жінки.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.