Зустріч Порошенко-Трамп. 5 висновків

6 коментувати
Тим, хто пише, що українську делегацію «зустріли не так», раджу перечитати власні тексти різної давності, що Україну «точно зіллють», санкції «точно скасують»

1) Ізоляціонізму не буде. Трамп остаточно відмовився від ідеї закритися від світових проблем і зосередитися виключно на американських. Україна, згідно з його ж словами, перебуває у регіоні, який становить інтерес для Вашингтону.

2) Пошук формату ширшого залучення Вашингтону до розв’язання україно-російського конфлікту триває. Але, вочевидь, поки Вашингтон наперед не побачить, як таке залучення може принести негайний успіх, про новий формат не буде оголошено.

3) Адміністрація Трампа – поки найпоміркованіша частина американського політикуму щодо санкцій. Проблема не лише в Трампі, а і в тому, що той шукатиме з Росією бодай якогось порозуміння щодо Сирії та КНДР і йти в пряму атаку на Кремль йому б не хотілося.

4) Але санкції будуть продовжені, цілком можливо, посилені, військова допомога Україні – збережена, «Росія» залишиться токсичною темою для американської політики.

5) Теми подальших україно-американських дискусій – ширше залучення США до припинення агресії Москви, військова допомога, наближення до НАТО, реформи в Україні.

А тим, хто пише, що українську делегацію «зустріли не так», раджу перечитати власні пости різної давності, що Україну «точно зіллють», санкції «точно скасують», вибори на окупованих територіях «точно проведуть», а зустрічі Порошенко-Трамп «точно не буде».

 

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.