Зустріч Порошенко-Макрон. Чотири важливих висновків

1 коментувати
По кількості правильних для нас заяв Макрон не поступається ні німцям, ні британцям, ні американцям

1) Якщо раніше у антиросійському фронті Франція була слабкою ланкою, то тепер це сильна ланка. По кількості правильних для нас заяв Макрон не поступається ні німцям, ні британцям, ні американцям. А ще він, попри строкаті настрої у Франції, має абсолютну підтримку парламенту, і тому хитнути його зсередини буде важко.

2) «Нормандський формат», «мінський процес» – все це лишається в силі, і тому українські дипломати будуть апелювати до них, розуміючи що до них так само апелюють західні лідери. Головне при цьому, що вічним порушником угод в очах Заходу лишається Москва, а, отже, і санкції будуть вічними.

3) Посилено дискусії щодо озброєної місії ОБСЄ. Хоча до реальної миротворчої місії далеко, бо Москва блокуватиме це питання.

4) З появою Макрона у ЄС з’являється шанс на біль-менш системну зовнішню політику, українське питання при цьому може бути тестом на її ефективність.

Для оцінки активних міжнародних зустрічей, які зараз проводить Україна, зазначу, що починаючи від 2014 року Київ не пішов на жодну поступку, до якої нас підштовхувала Росія і деякі західні лідери:

- Україна не переписує Конституцію;

- Україна не федералізує країну;

- Україна не амністує злочинців;

- Україна не проводить виборів в ОРДЛО.

А ви вже, певно, і забули про ці апокаліптичні сценарії, які, за версією вітчизняних істериків мали б уже давно відбутися.

 

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.