На що перетвориться Правий Сектор без Яроша

3 коментувати
На що перетвориться Правий Сектор без Яроша
Найімовірніше, скоро ми побачимо розкол ПС на кілька окремих сил з різними лідерами. Серех них може бути і Дмитро Ярош

Думаю, що після відходу Дмитра Яроша Правий Сектор незабаром перетвориться на кілька організацій або відділень, які будуть працювати окремо. Іншими словами, відбудеться розкол бренду.

При цьому ми повинні розуміти, що єдиної організації Правий Сектор не було – це був бренд, який передавався на місця певним групам.

У Правого Сектора немає чітких демократичних процедур, зареєстрованих в статуті, як, наприклад, у традиційних політичних партій. Тому бренд продовжить існувати і далі, хоча, найімовірніше, мова йтиме вже про кілька Правих Секторів з кількома лідерами. Серед цих лідерів може бути і Ярош – ще не факт, що він пішов далеко.

А пішов він тому, що, як показали останні події, Ярош дотримується класичної правої ідеології. Відповідно до її постулатів, під час війни потрібно об'єднуватися навколо лідера, протистояти загрозі вторгнення і не дестабілізувати ситуацію.

Вважаю, що, вбачаючи перспективу розгойдування ситуації, яку йому, безсумнівно, пропонували, Ярош прийняв рішення піти.

Тепер радикальна сторона, яка виступала за розгойдування, безсумнівно, активізується. Саме тому я і вважаю, що Правий Сектор розколеться на декілька організацій, які будуть робити абсолютно різні речі, незважаючи на спільну назву.

Ярош дотримується класичної правої ідеології

Перспектива розхитування ситуації дійсно є. Вона може втілитися за умови, що одночасно будуть працювати три точки: по-перше, радикали – Правий Сектор, Свобода і, можливо, Ляшко. По-друге, інші політичні сили, зацікавлені в дострокових парламентських виборах, у яких ширший електоральний сектор - та ж Батьківщина. Ну і, нарешті, в розхитуванні ситуації, хоч і з інших причин, зацікавлена Росія, яка хоче показати світові, що в Україні коїться хаос. Я не кажу, звичайно, що ці центри працюють разом, але певні тактичні інтереси на даному етапі у них можуть збігатися. Якщо ситуацію вдасться розгойдати відразу за трьома напрямками, ми опинимося перед можливістю проведення дострокових парламентських виборів.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.