Теракти у Парижі - неоднозначна новина для Обами

6 коментувати
Якось дивно виглядають слова терористів – чи то ІДІЛ, чи то Аль-Каїди - що теракти - «це - 11 вересня для Франції»

Для Аль-Каїди день атаки на Торгівельний центр завершився сумно.

Терористи, які організують суїцидні атаки, ніколи не могли збагнути, що на Заході ніколи не прощають загибелі власних громадян. І тому після 11 вересня США рішуче душили мережу Аль-Каїди, роблячи неможливим повторення подібних атак в США, не боячись при цьому ні зайвих витрат, ні наземних операцій.

Європейці, звичайно, не американці, і не мають ні волі, ні досвіду боротьби з подібними терористичними мережами. Але у них є НАТО. І тепер там без питань розглядатимуть спільні військові дії, в тому числі такі самі наземні операції, як в Афганістані, чи Іраці…

Це неоднозначна новина для Обами.

З одного боку, роль і вплив США у західному альянсі явно підвищиться. З іншого боку, він попри всі сподівання та відносну терпимість до вибриків Кремля тепер навряд чи зможе завершити своє друге президентство на мирній ноті.

Текст публикуется с разрешения автора

Оригинал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.