Насіров затриманий: що далі?

4 коментувати
Думаю, на Насірові все не закінчиться

Увечері 2 березня співробітники Національного антикорупційного бюро провели обшуки в офісі Державної фіскальної служби, після чого оголосили підозру її голові, Роману Насірову. Останній під час обшуків перебував у лікарні Феофанія.

Ми поки що не знаємо, наскільки якісно НАБУ зібрало матеріали у цій справі, зокрема, докази провини Насірова. Тому робити якісь чіткі прогнози – справа невдячна.

Будемо сподіватися, що слідство завершиться успішно. Одне з головних побоювань – процес може застопоритися в судах, що бувало вже не раз у випадку з багатьма резонансними розслідуваннями. Тим не менш, враховуючи величезний резонанс навколо справи Насірова і той факт, що вона набула певного політичного підтексту, є всі шанси, що його доведуть до кінця.

Антикорупційні заходи потрібно підсилювати, щоб у суспільства виникло відчуття справедливості. Думаю, в майбутньому таких справ стане більше, і на Насірові все не закінчиться.

Суспільний запит на подібні справи величезний

Корупція в Україні жива. І суспільний запит на подібні справи величезний. Думаю, влада розуміє цей запит. Ми не помічаємо, наскільки все змінилося, порівняно з тим, що було 3-4 роки тому, коли одна «Сім'я» узурпувала всю країну. Тоді не було можливості в принципі проводити антикорупційні розслідування.

Тож зміни є, але вони не можуть бути блискавичними. І в цьому контексті дуже важливо довести до кінця судову реформу.

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.