Кремль торгується

5 коментувати
Путін – той політик, який намагається торгуватися навіть там, де шансів щось виторгувати практично немає

Франція і Німеччина працюють над тим, щоб організувати переговори у нормандському форматі протягом найближчих тижнів, заявив на Генасамблеї ООН президент Франції Франсуа Олланд. Раніше прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков повідомив, що російська сторона поки не визначилася щодо участі у зустрічі в нормандському форматі.

Путін торгується. Він хоче домогтися якихось гарантій реалізації вигідного йому сценарію ще до проведення переговорів. Тому у всіх своїх заявах підкреслює, що не бачить сенсу у зустрічі в нормандському форматі. Разом з тим, на саміті G20 йому чітко сказали, що альтернатив нормандскому формату немає, і він, нарешті, змінив свою позицію.

Тепер Путін каже, що згоден зустрічатися з українською стороною. Тим не менш, він, мабуть, очікує, що по дипломатичних каналах йому запропонують щось таке, що спрацює йому на руку. Ось він і тягне. Путін – той політик, який буде торгуватися навіть там, де шансів щось виторгувати практично немає.

Нормандський формат продовжує діяти – просто лідери чотирьох держав, що беруть у ньому участь, давно не зустрічалися. Цілком імовірно, що вони все ж таки зустрінуться, проте не факт, що це істотно змінить нинішню ситуацію.

На саміті G20 Путіну чітко сказали, що альтернатив нормандському формату немає

Нам може здаватися абсурдом, що вони постійно говорять, а сенсу ніякого. Але для Заходу сама наявність переговорів – це вже результат. ПЗ тієї простої причини, що поки тривають переговори, гармати мовчать. Звичайно, повноцінного перемир'я в Донбасі немає, однак воно, як мінімум, рятує від більш широкої військової кампанії.

Загроза широкомасштабної війни зберігається. Вона не зникне, поки в України не буде такої армії, яка б назавжди відбила Путіну бажання випробовувати її на міцність.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.