Кому подякувати за провал безвізового режиму

7 коментувати
Якщо поправки до закону про недопустимість дискримінації не будуть ухвалені, до кінця каденції цього парламенту про безвізовий режим можна забути

Сподіваюся, що депутатам ще вистачить глузду проголосувати за закон про недопустимість трудової дискримінації у другому читанні. Але в цілому сьогоднішнє голосування показало, наскільки насправді наші депутати далекі від Європи.

Їхні власні комплекси переважують не тільки те, що потрібно робити в політиці, але також переважують розуміння патріотизму і того, що необхідно країні. І це дуже сумний підсумок, оскільки для Європи це стане чітким сигналом: наш політикум недостатньо цивілізований, якщо норма про недопустимість дискримінації за будь-якою ознакою не знаходить підтримки в більшості депутатів українського парламенту навіть після Революції гідності.

Шанс на ухвалення законопроектів щодо безвізового режиму ще є, стосується це і законопроектів про недопустимість дискримінації. Але якщо ці поправки прийняті не будуть, це буде дуже погано, це стане справжнім вироком. Це може стати початком масштабної світоглядної кризи у відносинах між українським суспільством і закомплексованими українськими депутатами, які не бачать далі своїх страхів.

Якщо вони не виправлять ситуацію, то до кінця каденції цього парламенту про безвізовий режим можна забути. І кожен раз, коли ми будемо стояти в черзі за візою або терпіти приниження на кордоні з країнами Шенгенської зони, ми повинні пам'ятати імена політиків, які проголосували сьогодні проти.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.