Франція хоче скасувати санкції проти Росії?

4 коментувати
Росія має своїх агентів впливу у Франції

Росія має своїх агентів впливу у Франції

РФ працює над створенням лобістських груп у різних країнах Європи

Нижня палата французького парламенту, Національна асамблея, схвалила резолюцію, що закликає уряд країни виступити за зняття економічних санкцій проти Росії.

Національна асамблея Франції складається з 577 депутатів. У голосуванні за вищезгаданий документ брали участь 101 делегат, 55 з яких проголосували «за». Таким чином, резолюцію підтримали менше десятої частини депутатів парламенту.

Це все одно, що одна фракція українського парламенту в кількості 40 депутатів проголосує за входження до складу Російської Федерації. Теоретично Опозиційний блок може це зробити, однак значення цього голосування буде приблизно таке ж, як і голосування французького парламенту за резолюцію щодо зняття санкцій з РФ.

Політичних наслідків цей документ не матиме. Представник Зовнішньої дипломатичної служби ЄС Майя Косьянчич вже заявила, що резолюція не вплине на застосування економічних обмежень.

Сподіватися на нескінченну допомогу з боку Заходу безглуздо

Єдиний висновок з цієї історії такий: у Росії є свої агенти впливу у Франції. Це не новина. Ми пам'ятаємо, що французькі депутати відвідували Крим, висловлювали підтримку Росії і т. д. Крім того, ні для кого не секрет, що праворадикальна французька партія Національний фронт, у якої особливі відносини з Путіним, мала певний успіх на останніх виборах.

Таким чином, голосування Національного зібрання нічого нового нам не сказало, крім того, що РФ працює над створенням своїх лобістських груп у різних країнах Європи.

Для нас це означає лише одне: сподіватися на нескінченну допомогу з боку Заходу безглуздо, потрібно використовувати той час, який у нас є завдяки умовному перемир'ю на сході.

Умовне перемир'я багато в чому обумовлено введенням західних санкцій. Не було б санкцій, Росія спробувала б піти далі. Часу у нас не так багато. Головний гарант миру для України – українська армія, тому часом потрібно використовувати за призначенням. Голосування французького парламенту – це чергове нагадування про це.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.