Для чого Росії одеські сепаратисти

24 коментувати
Москва робить ставку на організацію всередині України проросійської «п'ятої колони»

Українців Геннадія Афанасьєва та Юрія Солошенка, утримуваних в Росії, обміняли на одеських організаторів і учасників так званої "Народної ради Бессарабії" Олену Глищинську та Віталія Діденка.

Російська сторона зацікавилася не рядовими вояками, полоненими десь в зоні АТО, а агентами, які роздували сепаратистські настрої. Солдати, які потрапили в полон, цікавлять Кремль менше, ніж агенти, інфільтровані в українське суспільство для розхитування ситуації зсередини.

Звичайні солдати в Росії ніколи не цінувалися. Їхнє життя завжди була досить дешевим. Солдат – лише пішак у грі. Тим часом, у агента є свої зв'язки. Агент може заговорити і розповісти ту інформацію, яку його координатори хотіли б зберегти в таємниці. Крім того, Росія робить ставку на організацію всередині України проросійської «п'ятої колони». Стратегія Кремля змінилася: якщо раніше там розраховували домогтися своїх цілей за допомогою армії, то сьогодні – шляхом розхитування ситуації всередині країни. Таким чином, цінність російських агентів в Україні, їх зв'язків і контактів дуже висока для РФ.

Звичайні солдати в РФ ніколи не цінувалися

Проте, незважаючи ні на що, потрібно витягати наших патріотів з полону. І якщо за це доведеться заплатити якусь ціну, відступати не можна. В Україні вже склалася чітка тенденція, що життя кожного солдата надзвичайно важливе. Це нормальне ставлення – як у будь-якій нормальній європейській армії, на відміну від Росії, де солдат не рахують.

В Ізраїлі заради звільнення одного солдата видали декілька сотень терористів. Більш того, якщо ізраїльський солдат потрапив у полон, він не просто може, але повинен розповісти всі відомі йому відомості по максимуму, щоб зберегти собі життя. В ізраїльській армії вважають так: якщо солдат живий, отже, його можна звільнити. Подібне ставлення до своїх громадян характерно для західного світу, де людське життя цінується більше, ніж у тоталітарних імперіях. Так, нам потрібні обміни, щоб витягувати своїх воїнів, своїх патріотів.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.