Чого домагається Росія хресним ходом

13 коментувати
І як Україні перешкодити її планам

Провокації, подібні до сьогоднішнього хресного ходу, вперше виникли зовсім не в Україні. Аналогічні дії не рідкість для країн, де якісь зовнішні або внутрішні сили намагаються дестабілізувати ситуацію і розпалити конфлікт.

Головне, що потрібно розуміти – ці сили організовують подібні акції не для того, щоб щось довести. Їх мета – мобілізація своїх прихильників і співчуваючих. І чим вище рівень «зовнішніх репресій» щодо цієї групи, тим потужніше мобілізація.

Відповідно, наша головна мета повинна полягає в тому, щоб не допустити протистояння і бійок, оскільки саме цього чекають учасники хресного ходу. Це дозволить їм наступного разу вивести на вулиці значно більше людей.

Критично важливо уникнути протистояння і ще з однієї причини, що пояснює, чому така провокація має місце саме зараз. В даний момент ми спостерігаємо загострення ситуації на фронті, так як Україна не йде на російський сценарій виборів на окупованих територіях. А кожен раз, коли Росія відчуває, що їй не вдається тиснути на Україну дипломатичним шляхом, вона посилює тиск на фронті.

Відповідно, владі РФ дуже важливо показати, що продовження війни в Донбасі необхідно. А для того, щоб переконати в цьому населення, немає способу краще, ніж показати розбиті ікони і скривджених православних на вулицях Києва. Вони повинні продемонструвати своїм громадянам, що Росія діє правильно, а в Києві хунта, яка притискає православних російськомовних громадян.

Для РФ немає нічого краще, ніж показати розбиті ікони і скривджених православних на вулицях Києва

Це і є друга причина, через яку нам треба попри все уникати сутичок і не допускати провокацій. З точки зору політтехнологій найкращою реакцією було б повне ігнорування, але це навряд чи можливо.

Потрібно бути дуже обережними: не можна виключати, що, якщо сутичок не буде, їх спробують спровокувати. Можуть кинути гранату в натовп, зробити мінну закладку або придумати ще що-небудь подібне. Для того щоб уникнути подібних сценаріїв, поліція заблокувала шлях хресного ходу. В даному випадку це рішення абсолютно правильне і логічне.

Уникнути проблем непросто, але шанс у нас є, оскільки є розуміння вищезазначених аспектів. Але не потрібно думати, що хресним ходом все і закінчиться, оскільки дана стратегія демонстрування світу, що «в Україні хунта», буде продовжуватися. Провокації під час хресного ходу можуть стати не останніми.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.