Бій за Кривий Ріг триває

1 коментувати
Відсутність рішення про перегляд результатів виборів призведе до зростання невдоволення не тільки в самому місті, але й по всій Україні

Остаточного рішення по ситуації у Кривому Розі поки що немає, і це дуже важливо, оскільки в будь-якому випадку перерахунок голосів необхідний. І той, хто вже вважає себе мером, а саме Юрій Вілкул, повинен бути більше всіх зацікавлений у такому перерахунку.

Інакше, якщо він стане мером, сумніви в його легітимності назавжди збережуться, і це буде постійно дестабілізувати ситуацію в Кривому Розі. Більше того, про нього будуть постійно говорити в контексті сумнівних результатів виборів, і на користь його іміджу це не піде.

Перерахунок повинен відбутися. Але можуть бути й інші рішення, що у випадку, якщо будуть розглянуті всі скарги – адже ми не знаємо змісту кожної з них. Важливо почекати до появи остаточного рішення, і тоді ми зрозуміємо, що нас чекає: перерахунок або альтернативний варіант.

Що стосується визнання виборів такими, що відбулися, то, наприклад, той же БПП їх не визнавав. Місцевий представник комісії сказав, що їх варто визнати, але він не був людиною, уповноваженою оцінювати результат, а потім цю заяву було спростовано на центральному рівні.

Не буває в одному місті такої колосальної різниці результатів на сусідніх дільницях

Зараз можна зробити висновок, що результат виборів незрозумілий навіть для тих політичних сил, які формально не брали участі в них. Це ще раз підтверджує те, що ситуація незрозуміла, але явно підозріла: не буває в одному місті такої колосальної різниці результатів на сусідніх дільницях, як і раптового зростання явки.

Без розгляду всіх скарг рішення приймати не можна. Відсутність рішення про перегляд призведе до зростання невдоволення не тільки в Кривому Розі, але й по всій Україні, оскільки посіє сумніви в тому, наскільки чесними були вибори в цілому.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.