Судді мають піти, інакше їх винесуть

3 коментувати
Представники судової влади, як і будь-якої влади, яка втратила легітимність через тотальну зневіру людей, мають піти геть

Намагалася захистити життя та здоров’я суддів – переконати відправити у відставку суддів вищої інстанції без права обіймати посаду в подальшому і перепризначити хоча б суддів апеляційних судів та київських судів першої інстанції.

Судді традиційно опиралися:

«Не завжди саме судді винуваті, це ж не вони затримували активістів Майдану, не вони складали на них адміністративні протоколи, не вони били людей».

Ні. Судді лише давали дозвіл на арешт невинних людей та забирали права на підставі підроблених протоколів. «Святі» люди.

«Давайте дивитися об’єктивно на речі і не робити крайніми лише суддів. Хіба немає корупції серед медичних представників, працівників освіти, і хіба сантехник не бере 20 грн., коли приходить до вас?»

Є. Корупція тому й існує, що її наявність неможливо довести в українському суді. І наявність корупції - це доказ, передовсім, неспроможності судової системи.

"Серед суддів є порядні та професійні люди."

Судді давали дозвіл на арешт невинних людей та забирали права на підставі підроблених протоколів

Можливо. Але ми не чули жодної заяви до прокуратури від "порядного" та "професійного" судді про факти тиску та корупції, які відомі всім. А це - ані порядно, ані професійно.

Таке враження, що судді втратили відчуття самозбереження. Вони відмовляються визнавати просту річ: представники судової влади, як і будь-якої влади, яка втратила легітимність через тотальну зневіру людей, мають піти геть. Інакше її винесуть геть. Результат буде однаковий, різнитиметься лише спосіб у який це відбудеться – добровільно чи примусово.

І наостанок.

«Ми ж нічого не можемо з собою зробити. Як мовчали, так і мовчимо. Як ходили на уклін, так і ходимо. З нас нічого не буде», - сказала мені якось суддя одного з вищих судів. Одна з небагатьох, хто усвідомлює, на що перетворилися суди і судді і готова нести відповідальність за себе та своїх колег

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал

.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.