Справжня альтернатива Мінську

14 коментувати
Потрібно визнати окупацію і припинити заробляти на війні. І перестати обманювати своїх людей

Про вчорашній "coming out" президента України.

Спочатку про зміст і наслідки того, що пропонує президент. Голосування за вибори на окупованих територіях чи будь-яке інше рішення на впровадження "Мінська" буде останнім рішенням українського парламенту восьмого скликання. Або навіть українського парламенту, крапка. А закон про вибори на окупованих територіях може виявитися останнім законом, який підпише президент України Петро Порошенко.

Це – не одкровення, а загальне розуміння. На підтвердження цитата із суботнього The Economist:

"В Берліні Володимир Путін запропонував дозволити ОБСЄ доступ. Петро Порошенко, президент України, сказав, що це відкриє шлях до виборів. Таким чином, може бути сформований підконтрольний Москві регіон всередині України, який буде використаний для блокування урядових реформ та міжнародних домовленостей Києва, а також для підриву цілісності України без прямого військового втручання.

Закон про вибори на окупованих територіях може виявитися останнім законом, який підпише президент Петро Порошенко

Західні країни не дали Україні воювати, коли Росія окупувала Крим, і пан Порошенко опирається називати конфлікт війною. Але війна стала великим бізнесом по обидва боки кордону".

Тому альтернатива "Мінську" - це правда. Передовсім, визнати окупацію і припинити заробляти на війні. І перестати обманювати своїх людей. До прикладу, якщо президент переконаний, що заступник глави СММ ОБСЄ в Україні Олександр Хуг бреше стосовно таємних домовленостей "Мінська", то президент має вимагати його звільнення. Інакше брехня десь в іншому місці.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.