"Недискримінаційна" поправка, абсурд та здоровий глузд

3 коментувати
Євроінтеграція та недискримінація повинні об'єднувати українців, а не жбурляти їх у вир істеричного протистояння

Країна трудилася 24 роки за радянським Кодексом законів про працю, який був прийнятий в 1971 році. Наприкінці 24-го року Верховна Рада прийняла в першому читанні новий Трудовий кодекс. Після другого читання (а це можливо впродовж місяця) старий кодекс втратить чинність.

"Недискримінаційна" поправка, яка викликала таке бурхливе обговорення, вноситься в радянський кодекс. З точки зору здорового глузду – це абсурд. З точки зору добросовісності стосовно ЄС – це шахрайство. Проте кого здоровий глузд і добросовісність зупиняли, коли треба було "потьомкінські дєрєвні" будувати?

"Недискримінаційна" поправка була комусь дуже вигідна аби відволікти увагу людей від правдивих причин, через які ми, досить ймовірно, не матимемо безвізового режиму.

Безвізовий режим - це не скасування віз. Це крок до більшої інтеграції з ЄС - це наближення до європейських стандартів і цінностей у царині безпеки, ставлення до прав людини, соціальних стандартів, роботи державних органів. Щоб ви не мали сумнівів ці стандарти і цінності поширюються і на діяльність державних органів і парламенту також.

Якщо комусь цікаво, то європейці називають "середньовіччям" те, як спікер українського парламенту ставить на голосування по десятку разів проекти законів, які з'являються за ніч і які ніхто не обговорював. І вважають дикунством голосувати за будь-які рішення без обговорення. Вони кажуть, що це суперечить європейським стандартам і принципам законотворення.

А тепер поміркуймо. Чи захочуть європейці взяти до своєї безвізової "компанії" державу:
1. У якої 400 км кордону без контролю з боку держави, зате з контрабандою, наркотрафіком та торгівлею людьми?
2. У якої генеральний прокурор уособлює корупцію, а не боротьбу з нею?
3. У якої президент, спікер парламенту і голова профільного комітету з євроінтеграції готові ґвалтувати парламент заради будівництва "потьомкінських дєрєвєнь"?

Чи ви вірите у те, що європейці саме після прийняття "недискримінаційної" поправки на таці принесуть нам безвізовий режим?

Чи ви справді вірите у добросовісність тих, хто як Пилип з конопель запропонував "недискримінаційну" поправку в парламенті, але не доклав жодних зусиль, щоб пояснити людям її зміст? Адже євроінтеграція та недискримінація повинні об'єднувати українців, а не жбурляти їх у вир істеричного протистояння.

P.S. І так, я підтримую "недискримінаційну" поправку.

P.P.S. Для тих, хто вже встиг покласти на нас весь тягар відповідальності чи навіть від нас відректися, процитую Роберта Шеклі: "В інформаційній війні програє той, хто каже правду. Бо той, хто каже правду, обмежений лише нею. Брехун же може говорити, що завгодно."

Текст публикуется с разрешения автора

Оригинал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.