Як світ підтримує агресію Росії

3 коментувати
Путін діє з тією мірою хамства, що йому дозволяє цивілізований світ

Відучора Росія визнала Меджліс - представницький орган кримськотатарського народу - екстремістською організацією, діяльність якої заборонена на території Росії. Заборона представницького органу поряд із всеосяжним порушенням прав кримських татар є провісниками чергового геноциду, який деспотична Росія готується застосувати до кримськотатарського народу.

Сьогодні в українському парламенті польська парламентарка Малґожата Ґосєвська представила свою доповідь про злочини росіян та їхніх найманців на окупованих територіях Донеччини та Луганщини, яку вона підготувала для Гаазького трибуналу. Свідчення 60 жертв: публічні розстріли, прибирання крові за вбитими на твоїх очах товаришами, насильство, кастрування наших бійців. А ще фото катів, які публічно хизувалися своїми звірствами.

На цьому тлі на нас чекає чергова спроба внесення змін до Конституції з “особливостями”, а також закон про вибори на окупованих територіях із амністією для тих, чиї жертви описані у доповіді Малґожати Ґосєвської. І це все начебто для того, щоб не зняли санкцій із Росії.

До російського деспота питань немає – він ніколи не вдавав, що буде іншим. Але він діє з тією мірою хамства, що йому дозволяє цивілізований світ. А цивілізований світ у відповідь що? Сором’язливе - “ми ніколи не визнаємо анексію Криму”, як гарантія того, що і далі можна безкарно ґвалтувати держави і народи. І зухвале - “потрібно вимагати виконання мінських домовленостей від обох сторін”, як заохочення до подальшої агресії і насильства.

До російського деспота питань немає – він ніколи не вдавав, що буде іншим

Ті міжнародні партнери, які сьогодні лобіюють зняття санкцій з Росії (а таких багато) мусять прочитати історію і зрозуміти, що вони, таким чином, визнають анексію Криму Росією (не залежно від того, що вони при цьому казатимуть) і спровокують геноцид кримських татар.

Ті українські парламентарі, які підтримують зміни до Конституції з “особливостями” і вибори з амністією, повинні прочитати свідчення жертв у доповіді пані Ґосєвської, а також переглянути фото тих, кого вони мають намір амністувати і кому хочуть надати “особливості місцевого самоврядування”.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.