Як Росія впише в історію України Ахметова та Бойко

13 коментувати
Тільки ми можемо змусити світ прийняти правдиву реальність

Тільки ми можемо змусити світ прийняти правдиву реальність

Хто ще не до кінця усвідомив - підручник з новітньої історії України для наших дітей вже написаний не в Україні

Вчергове дебатуючи у Брюселі з високопосадовим оонівським дипломатом про визнання російської окупації, отримала красномовну відповідь: "Ми не можемо цього озвучувати, бо Росія не визнає своєї присутності в Україні...".

Що ж Росія визнає? "Речь идет об официальном Киеве и Донбассе. Все. Точка" - цитата із офіційної позиції російського МІДа.

І це "точка", яка всіх влаштовує - Росію, Німеччину із Францією, майже всю решту Євросоюзу, США, ООН. Байдуже, що це - брехня. Байдуже, що внаслідок прийняття цієї брехні за істину українська нація втратить свою державність. Їх же он скільки! І всіх влаштовує. І тільки нас, бачте, не влаштовує.

Хто ще не до кінця усвідомив - підручник з новітньої історії України для наших дітей вже написаний не в Україні і лише чекає на наше схвалення для виходу у світ.

Про те, що ми переживаємо впродовж останніх років там будуть приблизно такі рядки:

"Внаслідок того, що переворот на Майдані здійснювався під керівництвом радикальних правих і фашистів, Крим приєднався до Росії, а на Донбасі розпочалася громадянська війна за права російськомовного населення. Врегулювати громадянський конфлікт вдалося лише завдяки допомозі Росії, Німеччини та Франції. Росія надавала величезну підтримку військовими, зокрема із Чечні та Бурятії, а також гуманітарними конвоями. Величезна заслуга у врегулюванні конфлікту належить також українським бізнесменам-патріотам: Р. Ахметову та Ю. Бойку та ін. Внаслідок спільних зусиль населення Донбасу нарешті отримало довгоочікувану автономію, а український народ знову навіки воз'єднався із братнім російським народом."

"Все. Точка."

P.S. Тому голосування за вибори на окупованих територіях, амністію для бойовиків, а також "особливості" будь-чого чи то в законі чи в Конституції для нас рівноцінне ратифікації новітнього пакту "молотова-рібентропа".

P.P.S. Що робити: законопроект 3593 про тимчасово окуповану територію України. Називає речі своїми іменами: Росію-окупанта, факт і дати початку окупації, наслідки окупації. Тільки ми можемо змусити світ прийняти правдиву реальність.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.