Чи виконає Москва свою обіцянку?

2 коментувати
Приємно чути від західних міністрів, що вогонь веде саме Москва, а не міфічні «республіки» – бо припинити вогонь може тільки той, хто його веде

Найкраще з учорашніх заяв голів МЗС Німеччини та Франції: "Ми приїхали на цю зустріч з обіцянкою з Москви, що сьогодні опівночі набуде чинності припинення вогню на тиждень".

Приємно чути від панів міністрів, що вогонь веде саме Москва, а не міфічні «республіки» - бо припинити вогонь, може тільки той, хто його веде.

Чи виконає Москва свою обіцянку? Можливо. Але я б радше пов’язувала таку риторику з міжнародним туризмом до прифронтової території, аніж з добрими намірами Кремля.

Щодо угоди про початок розведення сторін на Донбасі, про яку говорив глава МЗС Франції, то мене цікавить головне – між якими сторонами заплановане підписання угоди? Хто ці сторони, які будуть «розводитись» та підписувати угоду? Не з «ОРДЛО» ж її підписувати врешті-решт, хоча прецеденти вже були. Якщо ж це угода між Україною та Росією, то це фактично дипломатична перемога, бо це робить Росію стороною конфлікту, від чого вона відхрещувалася весь цей час. Надто добре, щоб бути правдою.

Хто ці сторони, які будуть «розводитись» та підписувати угоду?

Також цікаво, хто будуть ті люди, які поставлять свій підпис під угодою? Знову громадянин України з невідомим мандатом чи взагалі без нього? Теж непогано б було зрозуміти статус цієї угоди. Це буде міжнародний договір, який має бути ратифікованим парламентом? Чи це знову якісь невідомі люди підпишуть невідомо що, а Україна отримує третю серію Мінська?

І головне – які гарантії виконання такої угоди? Країни-підписанти Будапештського меморандуму вже гарантували територіальну цілісність України. Тож чого варті нові гарантії, якщо не працюють чинні?

І наостанок стосовно того, що Україна "повинна" прийняти закон про вибори на Донбасі та особливий статус регіону. Україна нікому і нічого не повинна. Україна виконала всі свої зобов’язання за Будапештським меморандумом та знищила 3-й за розміром арсенал ядерної зброї в світі! Тож не Україна повинна. Повинна Росія – забратися з нашої території. А інші країни-гаранти повинні працювати над тим, щоб Росія забралася з території України і заплатила за «Кримнаш!» та «Донбас нє слишат!».

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.