Трамп. Шоу скінчено

10 коментувати
Занадто багатьох він образив, намагаючись сподобатися своїй цільовій аудиторії

Дональд Трамп бездоганно експлуатує страхи та невдоволення американців. Але останнім часом він почав заговорюватися. Занадто спекотно в Америці, не тільки тут.

Нещодавно він емоційно заявив в інтерв'ю ABC, що Путіна в Україні немає і він туди не піде. Потім додав, що готовий розглянути російську юрисдикцію в Криму. Цим він не тільки викликав хвилю звинувачень в невігластві і банальному незнанні фактів, а й налаштував проти себе всю українську діаспору. А статистика говорить, що виборців українського походження в США проживає рівно 1 млн осіб. Тепер українська діаспора, сподіваюся, не дасть йому жодного голосу.

Потім, в черговому припадку дурощів, він публічно посварився з Хізром Ханом, батьком героя, який загинув в Іраку. Хан заявив, що Трамп заради своєї країни не зробив ніяких жертв і взагалі не зробив заради неї майже нічого. На що Трамп відповів, що створив багато робочих місць і не Хану його повчати. Цим Трамп примудрився образити не тільки ветеранські організації, які відразу ж розповіли йому про неприпустимість порівняння людських життів з робочими місцями, а й мусульманську громаду США. Справа в тому, що під час своєї тиради Трамп образив і дружину батька загиблого героя, сказавши, що вона мовчала весь виступ чоловіка і «напевно, Хан забороняє своїй жінці говорити». Вона ж відповіла, що її переповнював біль, і вона просто боялася розридатися. В результаті Трамп показав себе не тільки людиною з негативним IQ, але і моральним ідіотом, не здатним до емпатії.

CNN вийшла зі статтею під назвою 72 жахливі години Трампа, розповівши про три доби, протягом яких він, можливо, наробив купу фатальних помилок на виборах. Експерти згадали, що Трамп взагалі не читає книг, журналісти нагадали, що він назвав смерть свого брата від алкоголізму ознакою слабкості, а Обама заявив, що у Трампа немає навіть базових навичок, щоб бути президентом. Блогосфера вибухнула глузуваннями на адресу кандидата від республіканців, назвавши гру на громадському полі для гольфу найбільшою жертвою, на яку пішов Трамп заради своєї країни.

Ядро цільової аудиторії Трампа - білі малоосвічені чоловіки. Всі інші - вороги

Трамп - хороший шоумен, і у нього непогане чуття. Він довго вміло експлуатував страхи і невдоволення жителів США. Такий собі американський Олег Ляшко - називаємо проблему і емоційно клеїмо її на владу. А як її вирішити - хто його знає, давайте просто заборонимо, покараємо, відберемо.

Але США - не Україна. Там етнічний, расовий і культурний склад складніший. Ядро цільової аудиторії Трампа - білі малоосвічені чоловіки. Всі інші - вороги. Білих малоосвічених чоловіків, незадоволених іммігрантами і своїм нестабільним майновим статусом, в США чимало. Але не так багато, як думав Трамп. У США чимало й інших. У Трампа, як це не дивно, були шанси. Але тепер, мені здається, у нього шансів немає. Занадто багатьох він образив, намагаючись сподобатися своїй цільовій аудиторії. Шоу скінчено. Людині з пофарбованим гніздом на голові час додому.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.