Порошенко, Гройсман і букет

0 коментувати
Невелика, але характерна деталь політики пострадянської України

Сьогодні Володимир Гройсман був затверджений парламентом в якості прем'єр-міністра. Мене давно дивує один невеликий ритуал в українській політиці, пов'язаний з високими призначеннями, який вже перетворився на традицію.

А саме: після того, як стало відомо, що 257 депутатів проголосували за, президент Петро Порошенко вийшов на трибуну та подарував Гройсману пишний букет троянд.


__

фото: Наталя Кравчук


По-перше, мені здається дивним, що чоловік дарує чоловікові букет троянд.

По-друге, мені здається дивним, що призначення на посаду сприймається як значне досягнення. Досягненням це може бути тільки в тому випадку, якщо всі труднощі на цьому закінчилися, і тепер ти збираєшся на цій посаді красти. Тоді так, букет троянд доречний. Інакше, це початок довгої та важкої роботи на відповідальному місці - і квіти тут ні до чого.

Дозвольте звернути вашу увагу на цю невелику, але характерну деталь політики пострадянської України.

Давайте вже якось без троянд. Там роботи непочатий край

Не уявляю собі, щоб прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон вийшов на трибуну Палати Громад, привітав спікера Джона Беркоу зі свіжим призначенням букетом багряних троянд і поцілував його в щічку. Це були б перші сторінки таблоїдів і здивовані сюжети в теленовинах. Вся Британія була б вражена.

Давайте вже якось без троянд. Там роботи непочатий край.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.