Про що Кемерон говорив із Путіним

2 коментувати
Великобританія може виступити важливим фактором по взаємодії Європи та США у сирійському конфлікті

Приєднання Великобританії до західної антиіділівської коаліції в Сирії посилює роль трансатлантичної зв'язки в цьому конфлікті.

Британія завжди виконувала роль сполучної ланки між Європою і США, і її участь в сирійській війні підкреслює єдність європейців і американців. Таким чином, Британія може виступити важливим фактором посилення взаємодії Європи та Америки в сирійському конфлікті.

У середу британський прем'єр-міністр Девід Кемерон провів переговори з російським президентом Володимиром Путіним. Причому згідно з повідомленням канцелярії британського прем'єра, ініціатива його проведення виходила з Лондона. Кемерон і Путін домовилися спільно боротися з ІДІЛ, але при цьому британський прем'єр в черговий раз підкреслив необхідність зміни режиму Башара Асада.

Зрозуміло, що ніякої коаліції між Заходом і РФ не складається. Є лише ситуативна взаємодія, яка в деяких випадках може принести якийсь ефект, але в більшості випадків - ні, оскільки немає повноцінної координації дій.

Всі розуміють, що цілі Росії в Сирії - це не знищення Ісламської держави, а порятунок Асада і його режиму. Як повідомляють США, тільки 30% авіаударів російської сторони припадають на позиції ІДІЛ. Решта - падають на військові формування, які протистоять сирійському президенту.

Це і стало предметом розмови між британським і російським лідерами (а також питання по максимальну координацію дій в Сирії). Подібні консультації відбуваються не тільки між Великобританією і Росією, але і між Росією та США.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.