Як Путін планує зняти санкції з Росії

8 коментувати
Голосування у Франції - результат втілення добре продуманого плану друзів Путіна

Національна асамблея Франції проголосувала за резолюцію, що закликає уряд виступити за зняття економічних санкцій проти РФ. За регламентом французького парламенту, для ухвалення резолюції достатньо підтримки більшості присутніх у залі. Підтримку документа схвалили лише 55 депутатів Національної асамблеї, тобто близько 10% її повного складу. Оскільки в залі перебував лише 101 депутат, їх голосів виявилося достатньо.

На мій погляд, це голосування стало результатом втілення добре продуманого плану друзів Путіна, які скористалися існуючим механізмом. Таким чином, ухвалення резолюції – велика технологічна удача. Чи вплине вона на позицію уряду Франції? Гадаю, ні. Проте, це сигнал до мобілізації. Цього року Путін розраховує за допомогою своїх друзів добитися зняття санкцій або, як мінімум, істотно їх послабити.

У найближчі місяці відбудеться мобілізація пов'язаних з Кремлем політичних груп. До цього списку входять переважно крайні праві та ліві сили, але і частина центристів. Голосування у французькому парламенті – своєрідна проба пера. Далі таких спроб вживатимуть і в інших країнах ЄС.

Голосування у французькому парламенті – своєрідна проба пера

Зняття санкцій пов'язане з виконанням Мінських угод. Однак вони складені таким чином, що кожна сторона може трактувати їх на свою користь. Росія, безумовно, прагнутиме перекласти відповідальність за їх невиконання на українську сторону, і тим самим підштовхувати Захід до зняття санкцій. Адже економічні обмеження були запроваджені у відповідь на дії РФ. Якщо формально обидві сторони понесуть відповідальність за порушення Мінська, змінюється і сама логіка санкцій.

Головна логіка Росії на сьогоднішній день – перекласти відповідальність за невиконання Мінських угод на українську сторону.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.