Хто в ЄС блокує санкції проти Росії

1 коментувати
Раніше рішення про продовження санкцій проти Росії приймалися на рівні послів, а не голів держав

На засіданні Комітету постійних представників ЄС (Coreper) в Брюсселі не вдалося прийняти рішення про продовження санкцій проти Росії. За ініціативою одного або кількох послів питання було перенесене на більш високий рівень – саміт глав урядів Євросоюзу, який відбудеться 17-18 грудня.

Іншими словами, цих послів не уповноважили приймати остаточне рішення від імені своєї держави. Деякі члени ЄС, в першу чергу, називаються Італія, Греція і Угорщина – досить давно висловлюють скепсис з приводу санкцій щодо Росії і намагаються якщо не послабити їх, то максимально скоротити терміни продовження або ускладнити процедуру прийняття подібних рішень.

Це не означає, що, в кінцевому підсумку, вони будуть виступати проти продовження. Навпаки, я прогнозую, що питання буде вирішене позитивно. Справа в тому, що з вуст різних представників ЄС не раз звучали заяви про те, що економічні санкції можуть бути зняті з РФ лише у разі повного виконання Мінських угод. Країни-скептики навряд чи зможуть переконати інших, що Росія виконала Мінські угоди, з приводу того, що досягнуто стабільного миру, у них просто немає достатніх аргументів.

Не виключено, що термін продовження санкцій буде скорочено

Тим не менш, не виключено, що термін продовження буде скорочено, наприклад, до трьох місяців. Чи будуть зроблені інші поступки.

Проте факт залишається фактом: раніше рішення про продовження санкцій проти Росії приймалися на рівні послів, а не глав держав. Таким чином, в Євросоюзі дійсно існують різні підходи до цього питання, і є країни, які хотіли б послабити санкційний тиск вже зараз.

Більше точок зору тут


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.