Американцям час взятися за розум

0 коментувати
На певному витку історії такі люди, як Дональд Трамп із США або Марін Ле Пен з Франції, можуть зруйнувати глобальну систему

Переможна ходу Трампа на американських виборах призупинилася в штатах Вайомінг та Вашингтон, де мільярдер зазнав поразки, зайнявши лише третє місце. Тим не менш, раніше його успіхи на попередніх праймеріз перевищували всі очікування і змусили серйозно заговорити про можливість його номінування в якості кандидата на виборах від Республіканської партії.

Навіть після поразки у двох штатах Трамп лідирує в гонці республіканців. Таким чином, одним із сценаріїв подальшого розвитку президентської кампанії в США є битва між Клінтон і Трампом.

З одного боку, американська політична система встановлює для кожного президента США досить чіткий коридор можливостей, виходити за рамки якого він навряд чи зможе, якщо не хоче залишити свою посаду раніше часу.

З іншого боку, ризики розхитування систем на сьогоднішній день - у тому числі таких стійких, як американська – вище, ніж ми звикли. Стійкість глобальної системи та її основних стовпів під питанням. Більше того, існує чимало факторів, які постійно розхитують стійкість цієї системи.

І не можна бути до кінця впевненими, що на певному витку історії такі люди, як Дональд Трамп або, наприклад, Марін Ле Пен у Франції, не зможуть підточити надійність глобальної системи і навіть зруйнувати її.

Таким чином, дуже важливо, щоб американське суспільство мобілізувалося під час виборів, і все ж таки виключило найбільш негативний з можливих варіантів, не сподіваючись на те, що колишній кандидат, ставши президентом, візьметься за розум і буде слідувати американській традиції більше, ніж власним емоціям та цінностям.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.