Захоплення Комінтернового. Путін знову шукає привід напасти

7 коментувати
Розширений плацдарм може знадобитися російським військам, якщо легалізовані виборами ДНР і ЛНР офіційно звернуться до Кремля по допомогу

Зараз все, що відбувається в Донбасі, серйозно. Захоплення населених пунктів Водяне і Комінтернове говорить про те, що цілі Росії залишилися незмінними, і нагнітання ситуації продовжиться. Чи планується широкомасштабний наступ на Маріуполь – поки що стверджувати важко.

Активна бойова підготовка, яка ведеться серед сепаратистів, говорить про те ж саме: від своїх цілей Росія не відмовляється.

Якщо в наступному році Україні все ж викрутять руки і змусять провести вибори на окупованих територіях, це дуже сильно змінить ситуацію. Проведення виборів, фактично легалізує владу цих самопроголошених республік в захоплених ними районах. Не виключено, що після цього лідери бойовиків зможуть легально звернутися до Росії про надання військової допомоги.

І тоді захоплені останнім часом території - розширений плацдарм для бойових дій - згодиться і для бойовиків, і для Росії.

Досі РФ ще не задіяла проти України весь свій потенціал. Мова йде, швидше за все, навіть не про широкомасштабний наступ, а про використання інших засобів – я маю на увазі авіацію.

Чи планується широкомасштабний наступ на Маріуполь – поки що стверджувати важко

Зараз Росія не застосовує авіацію, оскільки тоді у неї не залишиться ніяких виправдань і ніякої можливості продовжувати говорити, що її сили не присутні в Україні. Авіація – явний доказ такої присутності та участі.

Якщо ж РФ заручиться підтримкою легалізованої влади ДНР і ЛНР, це дещо змінить ситуацію. Грубо кажучи, Путін знову шукає привід.

Чи вдасться йому втілити цей план, залежить не лише від Кремля, але й від нашої влади, а також від позиції Заходу.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.