Що розкриє версія про бомбу на борту А321

2 коментувати
Якщо версія про підкладену бомбу підтвердиться, стане очевидно, що Єгипет не контролює доступ до свого повітряного простору і не здатний забезпечити безпеку польотів

Остаточних результатів розслідування трагедії катастрофи російського літака, що слідував рейсом А321 з Єгипту в Санкт-Петербург, досі немає. Це створює сприятливий ґрунт для поширення чуток і різних версій щодо причин катастрофи.

Подібна обстановка – найсприятливіший час, щоб робити на розповсюджуваних версіях різного роду кампанії: можна "тиснути" конкурентів, можна тиснути на країни – конкуренти в туристичному бізнесі. Загалом, це дуже великий простір для фантазії і ним часто користуються.

Однак, якщо до таких вдається держава (причому не лише Росія, але і Великобританія), то це пов'язано з її почуттями щодо безпеки польотів в ту чи іншу країну і побоюваннями, що рейс А321 дійсно зазнав аварії через підкладену бомбу.

Якщо версія про бомбу підтвердиться, то, по-перше, стане очевидно, що Єгипет не контролює доступ до свого повітряного простору і не здатний забезпечити належну безпеку польотів.

По-друге, це чітко засвідчить про те, що катастрофа російського літака – це реакція ісламістів на дії Росії в Сирії. Як ми бачимо, терористи намагаються зробити свою акцію публічною, спробують привернути до неї увагу – звична тактика в подібних випадках.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.