П'ять причин нового загострення у Донбасі

17 коментувати
Чому так різко активізувалися бойовики в Донбасі

Причин нинішнього загострення ситуації в Донбасі декілька. По-перше, це може бути спробою тримати в напрузі українську армію, виснажуючи її таким чином.

По-друге, причиною активізації може бути випробування власних сил: за даними розвідки, підрозділи або частини, що проходять ротацію, готуються до бойових дій безпосередньо на тій території, де такі дії ймовірно можуть проводитися найближчим часом.

По-третє, це може бути спробою Росії все ж змусити Україну піти на запропоновані Москвою умови щодо проведення виборів і оголошення амністії на окупованих територіях і, зрозуміло, внесення потрібних Кремлю змін до Конституції України.

Це спосіб для пана Путіна «спалити» протестний потенціал

По-четверте, побічно це може бути також спосіб для пана Путіна «спалити» протестний потенціал, який в Росії йому абсолютно не потрібний. Надсилаючи добровольців на Схід України і кидаючи їх, мов гарматне м'ясо, в сутички з українською армією, він позбавляється протестного потенціалу, який інакше міг би становити загрозу для російського президента.

І нарешті, по-п'яте, ще одна можлива мета нинішнього загострення - спроба розширити свої території з прицілом на те, що рано чи пізно почнуться нові переговори, де нова лінія розмежування матиме суттєве значення. Росії бажано отримати зі свого боку лінії розмежування всю інфраструктуру, необхідну для забезпечення життєдіяльності захоплених нею територій.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.