Новоросія в силі. Про Кремль і танки в Луганську

3 коментувати
Новоросія в силі. Про Кремль і танки в Луганську
Російські військові танки незаконно перетнули кордон в Луганській області

В принципі все, що відбувається на окупованих територіях, ще раз підтверджує той факт, що Кремль не відмовився від своїх цілей. Розмови про те, що проект "Новоросія" закритий – дурниці. Все в силі. Це, по-перше.

По-друге, рух танків говорить ще й про те, що Кремль недостатньо повно врахував всі внутрішні чинники, які залежать не тільки від нього. Наявна внутрішня ситуація – розбірки між кланами – показує, що конфлікт куди серйозніший і обстановка куди складніша. А нездатність тримати ситуацію під контролем загрожує новою нестабільністю. І куди нас заведе така ситуація мало кому відомо.

Росія спробує зараз утримати цю ситуацію або повернути під контроль силовими способами. Вже були повідомлення, що в ЛДНР увійшла приватна компанія, яка наведе там порядок.

В принципі, коли всередині щось вирує, немає іншого виходу, крім як знову звернутися до теми зовнішнього ворога. І під цією маркою спробувати консолідувати те, що там залишилося. Ось що зараз відбувається.

РФ намагатиметься повернути контроль силовими способами

Тривають розбірки між можновладцями, до простих людей поки що нічого не дійшло. Вони поки що пасивно бунтують. Активного бунту ще не було, але до цього ще дійде.

Його може спровокувати економічний стан тих, хто все ще проживає в регіоні. Вони зараз не просто в тяжкій ситуації, за багатьма даними, на окупованих територіях демографічна та екологічна катастрофа. Все відбивається на простих людях, а їх терпіння не безмежне.

Україна повинна стояти на своєму, утримувати лінію зіткнення, як би це не було важко – все-таки щодня або гинуть, або отримують поранення бійці збройних сил. Але в тому випадку, коли не видно ніяких кроків щодо налагодження ситуації з іншого боку, нам нічого іншого не залишається.

Крім того, необхідно вести активну роботу з населенням не тільки підконтрольних, але й непідконтрольних територій. Для цього потрібна чітка інформаційна політика, яка у нас поки що страждає.

Україна повинна вести мову про те, щоб визнати Росію країною-агресором. В цьому випадку вона стає стороною конфлікту і позбавляється права вето.

Новое Время запрошує на лекції наших відомих колумністів Діалоги про майбутнє . Детальна програма тут

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу    Мнения Нового Времени


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.