Наступ на Маріуполь. Що означають нові обстріли

5 коментувати
Медустанови Маріуполя повідомляють про шістьох постраждалих від обстрілу

Медустанови Маріуполя повідомляють про шістьох постраждалих від обстрілу

Територіальні захоплення – це спосіб тиску на Україну. Путін не відмовився від своїх цілей

Учора бойовики обстріляли селище Сартана, розташоване неподалік Маріуполя. В результаті обстрілу загинуло двоє людей, іще двох поранено. У місті оголошено траур. За даними українських військових, обстріл проведено з боку контрольованих російськими військовими та бойовиками селищ Саханка й Комінтернове.

Чому відбувається подібне? Відповідь абсолютно очевидна: бо Володимир Путін не відмовився від своїх цілей. Зараз відбувається інтенсифікація бойових дій із метою натиснути на політичне керівництво України, щоб воно пішло на певні поступки в рамках мирних переговорів.

Яких поступок вони хочуть, поки сказати складно. Наймовірніше, до списку ввійдуть сухопутний коридор у Крим, розширення меж ЛНР/ДНР і особливий статус цих самопроголошених республік.

Територіальні розширення – це спосіб тиску на Україну. Будь-які територіальні й особливо людські втрати, власне, є важелями тиску на керівництво України або пошуком больового порогу, до досягнення якого ми готові боротися й не відступати.

Путін шукає больовий поріг, із досягненням якого Київ здасться

Мені важко сказати, наскільки добре організовано оборону України в районі Маріуполя. Це закриті дані, що доцільно. Надання цій інформації розголосу викриває нашу оборону. Наскільки оснащені наші війська, яка техніка відведена, в якій бойовій готовності перебувають розташовані там сили, чи можуть вони бути перекинуті на лінію дотику – відповісти на ці питання через брак відповідної інформації важко.

Наскільки я знаю, такі заходи здійснюються. Якщо ж ні, то тих, хто за це відповідає, треба судити за статтею «Державна зрада».


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.