Що робити, якщо дитина нікуди не вступила

0 коментувати
Не біда, є декілька варіантів

Перший. Засмутитися, впасти в депресію, звинувачувати всіх навколо, проклинати долю і розчаруватися в людях і в світі.

Другий. Взяти до відома цю неприємність і розглянути кілька виходів із ситуації. Може, навіть виявиться, що не все так погано. Мільйони людей не стали студентами одразу в перший рік, і вони не відчули згодом особливих втрат. Навпаки, потім всім розповідали, що так навіть і краще вийшло.

Третій. Врахувати, що (як би це сказати м'якше), наша вітчизняна освіта в цілому дуже слабка, і провчившись 5-6 років, ви нічого не будете знати і вміти, та й роботи не буде. Тому...

Четвертий. Якщо є мізки і характер, або хоча б одна з цих двох якостей, то варто поспішити в якийсь європейський вуз, польський, чеський або німецький. Там практично безкоштовно і багато грошей не треба, а перспективи набагато яскравіші. Тисячі виїхали і не шкодують.

П'ятий. Піти шляхом моди і користі. Вступити в якийсь університет онлайн, дистанційно, бажано західний, їх зараз багато. Якщо є проблеми з англійською мовою, то тут треба вирішити для себе принципову річ: навіщо вам взагалі вища освіта, якщо у вас не буде вільної англійської? У наш час це вже просто обов'язково. Так що вперед, в онлайн.

Шостий. Піти працювати. З моєї точки зору, це найкрутіший вихід, тому що розуміння «роботи» зараз цінується набагато вище, ніж будь-який диплом. Тому якщо будете вибирати, де працювати, то виберіть компанію своєї мрії і йдіть туди на будь-яку посаду, хоч наймізернішу. Тому що ротація кадрів зараз настільки швидка, що ви зможете навіть просунутися по службі.

Сьомий. Сісти на шию татові з мамою і цілий рік робити їм нерви.

А взагалі, не вішайте носа, молодь. Раніше навіть на цю тему пісенька була така: «Если к другому уходит невеста, то неизвестно, кому повезло». Університет, в який вас не прийняли, це і є та наречена...

З кожної невдачі зумій витягнути вдачу.

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу  Мнения Нового Времени  


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.