Що не так з нашими професіоналами?

1 коментувати
Дивно, що у всіх "знавців" знання якісь не такі, як треба

Професіонали приходять у владу з бізнесу, але не можуть навіть бізнес-план скласти. То що ж це за бізнесмени?

Громадські діячі приходять у владу з соціального сектора, але не розуміють цілей суспільства і його пріоритетів. То що ж це за громадські діячі?

Куми і свати приходять від «своїх любих друзів», але поняття не мають, що цим «своїм любим друзям» треба і постійно їх підставляють. То що ж це за куми?

Технарі-інтелектуали приходять з Гарварду і Кембриджу і рахують відсотки, дивіденди, ставки, дебети-кредити, ВВП і тарифи, нехтуючи скаргами зубожілих громадян, і не розуміючи, а який взагалі результат повинен бути від реформи економіки. Наче, ми, технарі, так порахували. А там будь що буде... То що ж це за гарвардські інтелектуали?

Іноземці приїжджають "звідти" і говорять: треба так і так, тоді буде так і так. А якщо не робити так і так, то буде не так і не так.

Це, так би мовити, на запитання, чому у нас погані дороги, дають відповідь: тому що наша земля відторгає дороги. Так вона влаштована. Все відторгає.

Дивно, що у всіх "знавців" знання якісь не такі, як треба.

Тому питання все ще відкрите: якими такими знаннями потрібно володіти, щоб не ганьбитися, керуючи країною або своєю галуззю?

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.