Новий Лас-Вегас. Чим Київ може здивувати світ

3 коментувати
Київ має різні «кристали», які можна було б швидко перетворити на діаманти

Для цього Києву потрібно вирішити, ким і чим він хоче здивувати світ. Варіантів кілька:

1. Історичний бренд. Але тоді потрібно нарощувати історичні центри, складати екскурсійні маршрути, причому так, щоб ціна питання становила для міста не менше $1 млрд доходів на рік. Тому що бренд без грошей – це не бренд. Стільки приносить Ейфелева вежа, римський Колізей, віденська опера.

2. Футуристичний бренд. Для цього треба було б затіяти екстраординарну моду на сотні новаторських архітектурних будівель і комплексів, щоб вразити уяву всього світу. Як будівлю Опери в Сіднеї, або божевільної краси готелі в Лас-Вегасі, або в Дубаї – найвища будівля в світі.

Ми могли б, наприклад, зробити найдовшу в світі облаштовану набережну з химерними конфігураціями або будівлями та атракціонами вздовж Дніпра. Ціна питання – та ж, від $1 млрд доходів на рік. Тоді б всі все фотографували, і це стало візитною карткою міста.

3. Інтелектуальний бренд. Для цього треба зібрати 10 000 програмістів і створити їм ідеальні умови, щоб вони виробляли IT продукції на $1 млрд у рік.

4. Революційний бренд. Для цього потрібна потужна PR Global World служба, яка буде експортувати цей наш бренд. І збирати грошики.

5. Фінансовий бренд. Шансів на це мало, надто вже ми неблагонадійні, але гіпотетично можна було б постаратися. Вже стільки грошей, скільки зі столиці вивезли, можна було б вкласти в східноєвропейську біржу. Але для цього потрібні трохи інші уми та моральні підвалини.

6. Бренд-івент. Від фестивалів їжі-кліпів-колекцій до "вечорів на хуторі поблизу Диканьки". $1 млрд збирається легко.

І ще є штук 5 можливих векторів подальшого потужного кидка вперед для звання столиці Світового Бренду.

Ось і виникає питання на засипку кандидатові в мери Києва: який бренд він обирає? І який бренд ми вибираємо?

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.