Кліпове мислення наступає

0 коментувати
Неповоротке аналогове мислення стає рудиментом, оскільки воно "нікуди не встигає"

На зміну аналоговому мисленню приходить квантове. Мозок не в змозі переробити весь величезний потік інформації, що ллється . І тепер починає її сприймати порціями.

При цьому дійсно, є ймовірність пропуску потрібної інформації. Але це прекрасно компенсується можливістю швидкого засвоєння тієї інформації, яка таки потрапляє в поле зору.

Інакше від передозування лавинами терабайтів мозок взагалі заклинить.

Добра новина полягає в тому, що в цій ситуації якість фільтрації інформації швидко поліпшується. І молодь (поки ще неусвідомлено) переходить на кліповий тип сприйняття інформації.

Вони вже автоматично знають, де інформацію добути, як її розпізнати, відфільтрувати, переломити, відобразити, проаналізувати, збагатити і застосувати.

А якщо щось пішло не так, то кліп-візіонери швидко повторюють цей алгоритм, виправляючи по ходу помилки.

Тепер можна не переживати, що щось прошйло повз

На жаль, неповоротке аналогове мислення стає рудиментом, оскільки воно «нікуди не встигає».

До речі, кліпове мислення вдало пройшло перевірку музичними кліпами. Здавалося б, у них показують дико-випадкову нарізку трисекундних сюжетів, абсолютно ніяк не пов'язаних між собою. Але, як це не дивно, про пісню виникає Цілісне враження. Ба більше, найкращі кліпмейкери стають знаменитими і багатими.

Тож можна спокійно переходити на кліпове мислення і не переживати, що щось пройшло повз.

Тому що з окремих розрізнених фрагментів мозок тепер у змозі скласти цілісну картину світу (можливо, включаючи механізми доповненої реальності).

І взагалі світ переходить на квантові комп'ютери, міць яких навіть важко уявити. Напевно, це не випадково.

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.