Європа поїхала думати

3 коментувати
Наша влада не хоче звільняти зайвих держслужбовців, але при цьому просить Захід їх утримувати

1. Україна попросила Європу створити серйозний фінансовий фонд, з якого можна було б виплачувати додаткову зарплату нашим чиновникам, так як на маленьку зарплату їм не прожити. Логічно.

2. Правда, Європа злегка зніяковіла і перепитала: в Одеській області губернатор сказав, що йому не треба 480 чиновників, їм цілком достатньо 60. Чому б вам не скоротити зайві 420, а їх зарплату перерозподілити на 60? І вони стали б отримувати не 3000 грн, а в 8 разів більше, 24 000 грн в місяць? Це ж вже пристойна зарплата, правда?

3. Наші не розгубилися і відповідають: На жаль, ні звільнити, ні скоротити їх не можна, так як вони образяться і почнуть страйкувати, а потім взагалі відновляться назад. Такі у нас закони, що поробиш.

4. Тоді Європа каже: так ви хочете, щоб, значить, звичайні французи і іспанці збирали у себе додаткові податки на утримання ваших чиновників, які роз'їдають вашу країну?

Ви самі наполягли, щоб ми наприймали в Раді темряву безвізових законів для вільного виїзду

5. Наші не здаються, і кажуть: розумієте, якщо наші чиновники не отримають від вас цю винагороду, то вони не просто звільняться, а поїдуть до вас біженцями, і там вам доведеться платити їм велфер в 10 разів більше, ніж ми зараз ставимо питання. Так що у вас вибору особливого немає.

6. Європейці задумалися і відповідають: а чого вам коштує придумати їм роботу в Україні, щоб вони не їхали до нас?

7. Наші: нічого не коштує. Просто, по-перше, ви самі наполягли, щоб ми наприймали в Раді темряву безвізових законів для вільного виїзду. І люди вже готуються. А по-друге, роботу їм тут можете дати тільки ви, своїми інвестиціями. Так що вирішуйте самі, який варіант вам вигідніше:

- 1 млрд чиновникам на допзарплату тут,

- 10 млрд на велфер там

- 100 млрд на інвестиції сюди

8. Європа поїхала думати.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.