Як вирішити проблему заторів на дорогах

3 коментувати
Американці підійшли до проблеми не технічно і навіть не економічно, а по-людськи

У Нью-Йорку затори, зазвичай, бувають, але вони не відчуваються так безвихідно. Тому що американці підійшли не технічно і навіть не економічно, а по-людськи.

Вони найняли начальником транспорту Сема Шварца, який прославився на весь світ як транспортний гуру.

Чому я про це пишу? Тому що такі люди, як він – генії (це компетисти, у яких в одній голові відразу комплектується і складається пазл з безлічі деталей, що взагалі не стикуються).


Іншого такого знавця трафіку в світі немає. Він займає унікальне положення між захисниками автомобілів і їх противниками, а інколи примудряється зайняти обидві позиції одночасно. Його вже багато років замість прізвища називають Сем Пробка.

Для нього транспорт – це все одразу: і політика, і погода, і спорт, і релігія, і безкультур'я, і медицина, і бої без правил, і закон. І він управляє транспортом Нью-Йорка. І ще шість разів на тиждень по радіо торохтить «від імені заповзятливого водія» як і куди рвонути, щоб об'їхати.

Є варіант розроблення свого сайту гео-антизатори. Але у нас нема кому його зробити

Причому, не просто говорить, а коментує як спортивний коментатор. Він пояснює, наприклад, наскільки один застряглий автомобіль затримав усю чергу. Або чому як тільки щільність транспорту досягає певної міри, кожен водій перетворюється на фактор уповільнення.

Або показує моделювання того, чому перебудовуватися з ряду в ряд марно, хоча самому водієві здається, що він виграє час, проте в 100% випадків це рішення перебудовуватися викликане емоційним сплеском і нервами, а не холодним розрахунком.

Це він вигадав знак «Навіть і не думай паркуватися!», і виступив з ініціативою «Не затикай шийку!» (водії знають, що це таке).

Висновок. Всі наші заходи залишаться абсолютно безглуздими: і розширення смуг, і нові мости, і реверсний рух, і паркування, і платність доріг і в'їздів у центр, до тих пір, поки не з'явиться у всьому цьому «Розум» – розумна людина.

Той, який реально «знає, як все зробити правильно і розрулити», тому що він володіє багатьма якостями одночасно, і з толком їх застосовує, показуючи всім вдалий кінцевий результат.

Є ще варіант розроблення свого сайту гео-антизатори. Але у нас нема кому його зробити.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.