Де потрібно проводити Євробачення-2017

1 коментувати
Одні будують невимовну красу, щоб жити, як у Європі, інші, щоб випереджати час. Нам теж було б добре стояти з ними урівень

Всі почали думати про Євробачення-2017 в Києві. В якому приміщенні його проводити? Можна, звичайно, як і минулого разу, у Палаці спорту. Шлях перевірений, накатаний і не такий вже дорогий.

Але ось дивіться, як вчинив президент Азербайджану вже на другий день після того, як його країна перемогла, і отримала право на проведення у себе цього конкурсу. Він сказав: ми побудуємо супер-пупер-новий концертний палац. На порожньому місці, всім на заздрість.

Ніхто не вірив, що за рік можна таке створити. А вони зробили. Я там був, дуже красиво і сучасно. Але ось головне, чим переконав європейців Алієв: «Ми дійсно хочемо в Європу і будемо будувати наші будівлі і наше життя за європейськими стандартами - і навіть вище».

І вони збудували Бакинський Кришталевий палац.

Ще одна картинка, яка запала мені в душу, - цей фантастичний концертний зал-театр, який побудував Пол Аллен (партнер Білла Гейтса по Майкрософту, який давно відійшов від бізнесу).

Він не пошкодував грошей і креативу, щоб звести цю архітектурну реп-симфонію в Сіетлі (США) для свого улюбленого співака Джиммі Хендрікса.

Одні будують невимовну красу, щоб жити, як у Європі, інші, щоб випереджати час. Нам теж було б добре стояти врівень з ними і мати такі амбіції.

Адже для чого нам доля дарує такі перемоги, які принесли нам Руслана і Джамала, як не для того, щоб ще раз потрапити у світовий мейнстрім, і вже звідти постаратися нікуди не впасти.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.