Що не так з енергомостом до Криму з Росії

22 коментувати
Що не так з енергомостом до Криму з Росії
Енергоміст вже вийшов з ладу. Хоча мова йде тільки про початок функціонування першої черги енергомосту

Не пройшло і трьох діб, як запущений президентом РФ Путіним енергоміст до Криму з Кубані у суботу 5 грудня 2015 року, як і передбачалося, зламався. І не так важливо чи розрахунки погані, чи то китайський кабель через Керченську протоку виявився не надійним, чи десь не витримала лінія електропередачі на суші, чи не «справилася» якась підстанція, чи ще щось. Є незаперечним факт – міст ненадійний.

Як би там не було, але ми мали б бути свідками гучних звільнень, розслідувань, посадок тощо. Але всього цього нема. Принаймні, із повідомлень ЗМІ не чути.

Все це подібно на давню радянську традицію, яка тепер знову стала російською: «как-то будет». У них, в Кремлі, головне не зробити, а сказати, пообіцяти. Виходить, що не було, мабуть, зроблено надійних розрахунків. Та й не могло бути зроблено. Адже за місяць, чи навіть за два місяці, ще ніхто у світі не розрахував і не здійснив електрозабезпечення такої немалої території, як Крим. Не кажучи вже про російську пунктуальність.

При всьому цьому, варто наголосити, що мова йде тільки про початок функціонування першої черги енергомосту. Ще ніяк не позначилися на ньому несподіванки Керченської протоки тощо. Ще зберігається відносно нормальна погода. А що буде з настанням зимових морських холодів і змін погоди?

Шкода тільки, що всі ці проблеми доведеться переживати і оплачувати мешканцям Криму. Саме вони зайвий раз переконаються в ціні слова і прожектів Кремля в тому, як їм легко жити без України. Саме їм доведеться за всі прорахунки Кремля і географічні особливості заплатити.

Тут варто наголосити на тому, що подібні прорахунки Москви і безправ’я кримчан під Кремлем тощо самі по собі не призведуть до ліквідації російської окупації Криму. Яскравий у цьому контексті приклад – співіснування десятки років заможної Південної Кореї і бідної Північної Кореї.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.