Тактика, наліт на табір та українська зброя. Щоденник Майкла Щура

0 коментувати
Вчора ми здавали іспит з тактики, а сьогодні поїхали у Київ на виставку зброї

(попередні дні читайте тут)

День п’ятдесят п’ятий

5:30 – підйом. 6:30 - вихід на сніданок.

А далі - іспит. Сьогодні я складав тактику. Робили наліт на табір. Завдання було - захопити сумку з документами і офіцера. Сподобалось тим, що ми робили наліт 5 разів. Кожен раз по-іншому. Можна було пробувати різні варіанти нападу. Змінювати кількість і склад груп. Наприклад: одна відволікає увагу, друга з іншого боку накриває (випереджаючи деякі коментарі: не з протилежного боку, а під кутом 70-90 градусів).

Вдалось захопити сумку за схемою: одна відволікає з фронту, друга - робить вигляд основної групи і наступає з флангу (але фактично вона виконувала також відволікаючу функцію і відтягнула на себе всі сили), а третя (маленька) група тупо через голий інший фланг забігла і винесла сумку. Просто перехитрили.

Повірте, п’ять разів пробігати по 200 метрів, проповзати метрів по 30 - це виснажує. Думав, що після того, як складу іспит, можна буде вже до вечора нічого не робити і відпочивати. Та де там! Пішли на спортмайданчик. Тепер я знаю, що таке тест Купера. 10 відтискань, 10 "жабок", 10 пресу, 10 вистрибувань з руками за головою з позиції сидячи. 1-1,5 хвилин перепочинку між підходами. Зробили 8 підходів.

П’ять разів пробігати по 200 метрів, проповзати метрів по 30 - це виснажує

Далі вечеря і тепер – перепочинок.

День п’ятдесят шостий

Їздили на виставку зброї.

Публікую першу серію фото.

Їздили всією групою. Шкода, що не можна було там залишитись на весь день. Повернулись швидко.

У мене не було часу розпитати чи прочитати, що за техніку я фотографую. Тому я просто ходив і клацав, щоб потім можна було роздивитись.

Текст публікується з дозволу автора.

Продовження щоденника Майкла Щура буде опубліковано в розділі «Погляди». Слілкуйте за оновленнями

Більше точок зору тут

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.